Follow Us @soratemplates

PuspanitaJANM. Powered by Blogger.

Monday, March 4, 2019

MESYUARAT AGUNG TAHUNAN PUSPANITA KALI KE 36

March 04, 2019 0 Comments
Mesyuarat Agung Tahunan Puspanita MOF kali ke 36 telah dirasmikan oleh Penaung Puspanita MOF ,Yang berbahagia Madam Betty Chew Gek Cheng. Mesyuarat diadakan pada 22 Februari 2019 bertempat di Dewan Utama Aras bawah Kompleks Kementerian Kewangan.
Puspanita JANM telah ditugaskan untuk mengagihkan makanan tengahari kepada semua peserta mesyuarat.














SENARAI AHLI JAWATANKUASA PUSPANITA JANM BAGI SESI 2019/2020

March 04, 2019 0 Comments

SENARAI NAMA AJK PUSPANITA
JABATAN AKAUNTAN NEGARA MALAYSIA
SESI 2019/2020


Bil.
Nama Ahli
Bahagian
AJK/Biro
1
YBrs. Puan Rugayah Binti Mohd Zin
Pengerusi
2
Pn Rozita @ Ramlah Azizah Bt Shahar
Timb.Pengerusi I
3
Puan Zalizah Binti Nawi
Timb.Pengerusi II
4
Puan Noraini Binti Mohd Isa
AJK IPN
5
Noraida Binti Alias
Ketua Pegawai Operasi
6
Intan Yusniazura Binti Mohamed Yusop
Setiausaha
7
Norzila Binti Ngadiman
Penolong Setiausaha
8
Zuriyanti Binti Abd Hamid
Bendahari
9
Norazwin Binti Zainal
Penolong Bendahari
10
Melissa Edrickson
BPPP
Biro Ekonomi & Keahlian
11
Noorhafizah Binti Aziz
BPPP
Biro Ekonomi & Keahlian
12
Nurizzawati Binti Muhammad Amir
IPN
Biro Ekonomi & Keahlian 
13
Suhailah Binti Sadakadullah
IPN
Biro Ekonomi & Keahlian
14
Norhidayah Binti Sumari
BKP
Biro Pendidikan & Kesihatan
15
Farah Hana Binti Abdul Rahman
BKP
Biro Pendidikan & Kesihatan
16
Siti Hajar Binti Paiman
BWTD
Biro Pendidikan & Kesihatan 
17
Roslina Binti Mat Rejab
BWTD
Biro Pendidikan & Kesihatan
18
Masitah Binti Abd Ghani
BPTM
Biro Publisiti & Promosi 
19
Sandra Timothy
BPTM
Biro Publisiti & Promosi 
20
Liliwaty Binti Abdul Rahman
BPOPP
Biro Publisiti & Promosi 
21
Norsakilawati Binti Abd Wahab
BPTM
Biro Publisiti & Promosi 
22
Nor Azneyani Binti Zakaria
BPOPA
Biro Kebajikan & Agama
23
Rosmiza Binti Che Azmi
BPOPA
Biro Kebajikan & Agama
24
Hasmah Binti Darmawi
BPAD
Biro Kebajikan & Agama
25
Mas Ayu Binti Johari
BPAD
Biro Kebajikan & Agama
26
Raja Ros Idayu Bt Raja Norazmi
PPPA
Biro Sosial & Sukan 
27
Nor Fariza Binti Sulaiman
PPPA
Biro Sosial & Sukan 
28
Roszalina Binti Ruslan
BA MOF
Biro Sosial & Sukan 
29
Zuliza Binti Razali
BA MOF
Biro Sosial & Sukan 

Thursday, December 6, 2018

Thursday, April 12, 2018

ALUAN PENGERUSI

April 12, 2018 0 Comments

Assalamualaikum Warahmatullahi Wabarakatuh dan Salam Sejahtera.


Selamat datang dan terima kasih saya ucapkan kerana melayari laman web rasmi PUSPANITA Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM). Terlebih dahulu saya ingin merakamkan ucapan alhamdulillah syukur ke hadrat Allah dengan Rahmat dan izinNya,maka akhirnya PUSPANITA JANM  dapat mewujudkan laman web rasmi yang tersendiri oleh jawatan kuasa 2018.

Sebagai Pengerusi PUSPANITA JANM, saya berharap dengan adanya laman web ini dapat menyalurkan maklumat semua aktiviti dan program anjuran PUSPANITA serta diharapkan program-program tersebut dapat memberi kesan yang positif kepada semua ahli PUSPANITA JANM termasuklah cawangan di seluruh negara.

Akhir kata, selaku pengerusi, saya mewakili ahli PUSPANITA JANM merakamkan setinggi-tinggi ucapan terimakasih kepada Datuk Akauntan Negara yang membenarkan pautan dibuat pada web rasmi JANM, maka dengan ini segala maklumat akan lebih dapat disampaikan secara menyeluruh.

Syabas dan tahniah,
Terima kasih.

Puan Rugayah Binti Md Zin 
Pengerusi PUSPANITA Jabatan Akauntan Negara

Tuesday, April 10, 2018

KEMASKINI BORANG KEAHLIAN

April 10, 2018 0 Comments
Kepada ahli sedia ada yang ingin mengemaskini maklumat peribadi, sila print atau emelkan borang keahlian seperti di bawah kepada urusetia Puspanita JANM bahagian masing-masing. 


Print borang kemaskini disini : BORANG  KEMASKINI KEAHLIAN
Senarai AJK bahagian : AJK BAHAGIAN



SENARAI AJK BAHAGIAN 

Bil.
Nama Ahli
Bahagian
Emel Rasmi
Biro
1.
Puan Noraida Binti Alias
BKP

Noraida.alias@anm.gov.my
Ketua Pegawai Operasi
2.
Puan Fatimah Binti Mohd Yazid
BKP

Fatimah.yazid@anm.gov.my
Setiausaha
3.
Puan Norhidayah Binti Sumari
BKP

Norhidayah.sumari@anm.gov.my
Penolong Setiausaha
4.
Cik Sunita Binti Mohd Sari
BKP

sunitams@anm.gov.my
Bendahari
5.
Puan Noor Azmy Shuhada Binti Ahamad
BPOPA

noorazmy@anm.gov.my
Penolong Bendahari
6.
Cik Siti Nurbaya Binti Yaudin
PPPA

nurbaya@anm.gov.my
Biro Ekonomi
7.
Puan Norazwin Binti Zainal
BPOPP

norazwin@anm.gov.my
8.
Datin Zuraidah Binti Ishak
BPPP

zuishak@anm.gov.my
9.
Puan Roszalina Binti Ruslan
BA MOF

roszalina.ruslan@anm.gov.my
10.
Cik Melissa Binti Edrickson
BPPP

Mell.edrickson@anm.gov.my
11.
Puan Julia Binti Kasdi
BPTM

lieya@anm.gov.my
Biro Kebajikan dan Agama
12.
Puan Siti Hajar Binti Abu Bakar
BPOPA

sitie@anm.gov.my
13.
Puan Masitah Bintii Ab.Ghani
BPTM

masitah@anm.gov.my
14.
Puan Zuraini Binti Supian
BA MOF

Zuraini.supian@anm.gov.my
15.
Puan Hasmah Binti Darmawi
BPAD

Hasmah.darmawi@anm.gov.my
16.
Puan Farah Hana Binti Abdul Rahman
BKP

farahhana.rahman@anm.gov.my
17.
Puan Intan Yusniazura Binti Mohamed Yusop
JANM

Intan.yusniazura@anm.gov.my
Biro Publisiti/Promosi
18.
Cik Mas Ayu Binti Johari
BPAD

masayu.johari@anm.gov.my
Biro Sukan dan Sosial
19.
Cik Zuliza Binti Razali
BPOPA

zuliza.razali@anm.gov.my